ویژگی گیفت کارت اپل ایتونز

مهمترین ویژگی گیفت کارت های اپل ایتونز این است که شما می توانید از فروشگاه های ایتونز ایالات متحده در خارج از مرز های این کشور هم خرید کنید.  گیفت کارت خریداری شده از هر کجای دنیا ، در همه جای دنیا کار می کند و معتبر است.

شما می توانید گیفت کارت آیتونز را در قیمتهای زیر خریداری کنید. این گیفت ها عبارتند از گیف کارت اپل ایتونز ۵ د‌‌لاری امریکا ،  ۱۰ دلاری  ،  ۱۵ دلاری ،  ۲۰ دلاری ،‌‌  ۲۵ دلاری  ،  ۳۰ دلاری ،  ۵۰ دلاری  ، ۷۵ دلاری ،  ۱۰۰ دلاری ،  ۲۰۰ دلاری  ،  ۳۰۰ دلاری  و گیفت کارت اپل ایتونز ۵۰۰ دلاری امریکا موجود است و شما می توانید به آسانی از گیف گیم خریداری کنید.

شرایط و ضوابط خرید گیفت کارت اپل ایتونز

استفاده از گیف کارت اپل ایتونز امریکا نیاز به اپل ایدی ، شرایط استفاده و مجوز قبلی دارد.

اپل ایدی ندارید؟ کلیک کنید.

داده های شخصی از جمله  اپل آیدی  بنابر خط مشی حفظ حریم شخصی و سیاست رازداری اپل محفوظ می ماند. برای درک بهتر موضوع به /www.apple.com/privacy  مراجعه کنید.

اپل و صادر کننده کارت مسئولیت هیچگونه ضرر و زیان ناشی از کارت های گمشده یا دزدیده و یا بدون مجوز را بر عهده ندارد . فروشگاه اپ استور و گیف کارت آیتونز توسط سرویس های اعتباری اپل صادر و مدیریت میشوند و تمام حقوق آن برای شرکت اپل محفوظ است.

 

فروشگاه اپ استور و گیفت کارت ایتونز

یک هدیه که می بخشد و می بخشد

یک گیفت کارت یک دنیا سرگرمی به شما ارائه می دهد. میلیون ها اپلیکیشن از اپ استور ، دسترسی به بازی های پیشرو در اپل آرکید (Apple Arcade) ، بیش از ۶۰ میلیون آهنگ با اپل موزیک (Apple Music) ، فیلم ها و نمایش های اورجینال در اپل تی وی پلاس (Apple TV+) ، صد ها مجله و روزنامه پیش رو با اپل نیوز (Apple NEWS) و مجموعه ای  شگفت انگیز از کتاب های الکترونیکی و کتاب های صوتی در اپل بوک (Apple Book).

فقط کافیست گیفت کارت مورد نظرتان را از گیفت گیم انتخاب کنید و با رفتن به اپ استور و… از هدایایتان لذت ببرید.در واقع گیفت کارت آیتونز فقط برای خرید کالا ها و خدمات در فروشگاه ایتونز ، اپل بوک ، اپل موزیک و اپ استور است .

Apple ID  بسازید

برای استفاده از گیفت گارت اپل ایتونز شما باید یک اپل آیدی دریافت کنید که همان حساب کاربری اپل است و به آن حساب Apple ID  گفته می شود. اگر در حال حاضر یک اپل آيدی داشته باشید.

که احتمالا هنگام تنظیم دستگاه خود ایجاد کرده اید. اپل از آن برای این موارد استفاده می کند : تهیه نسخه پشتیبان ذخیره داده ها به صورت ابری (iCloud) ، برقراری تماس با فیس تایم (Face Time) و اپل موزیک (Apple Music ) و اگر اپل آیدی ندارید باید یکی بسازید.

Redeem  گیفت کارت اپل ایتونز

پس از خرید گیفت کارت از سایت گیفت گیم برای انتقال پول ذخیره شده در گیف کارت به اپل آیدی خود باید آن را ردیم (Redeem) کنید.این کار می تواند از طریق هر دستگاهی (گوشی موبایل اندرویدی ،‌ آیفون ،‌ آی پد ، مک بوک ، کامپیوتر و …) صورت بگیرد هر کدام که شما ترجیح دهید!

باید به سایت آیتونز  وارد شوید