GTA Online

برای بازی کردن GTA Online، قبل از هر چیزی باید افتتاحیه‌ی بخش تک‌نفره‌ی GTA V را تمام کنید. نگران نباشید چون افتتاحیه‌ی بازی فقط ۲۰ دقیقه طول می‌کشد. بخش داستانی بازی را آغاز کنید و جایی که شخصیت مایکل (یکی از کاراکترهای اصلی) به یک جلسه‌ی مشاوره می‌رود، یعنی بخش افتتاحیه‌ی بازی را تمام کرده‌اید. حالا می‌توانید کات‌سین در حال پخش را Skip کنید و به منوی اصلی بازی برگردید. از منوی اصلی GTA Online را انتخاب کنید تا وارد بخش ساخت شخصیت خودتان شوید.

بازی GTA Online یک تجربه‌ی آنلاین بزرگ است و در ابتدا می‌تواند بسیار گیج‌کننده باشد.

سیستم مورد نیاز بازی مهیج  GTA Online

اگر قصد داشته باشید که بازی GTA V یا بخش چند‌نفره‌ی آن تحت عنوان جی تی ای آنلاین را روی رایانه‌های شخصی (PC) خود تجربه کنید، لازم است تا پیش از خرید یا دانلود بازی، از سیستم مورد نیاز آن آگاه شوید.

بازی جی تی ای وی برای اجرای روی پی‌سی حداقل به یک کارت گرافیک سری ۹۸۰۰ انویدیا یا Radeon 4870 نیاز دارد. حتی یک CPU چهار هسته‌ای هم از عهده‌ی پردازش این بازی برمی‌آید. این در حالی است که برای اجرای این بازی Open World روی حداکثر تنظمیات گرافیکی، به یک سیستم قدرتمند نیاز دارید! با وجود این که بازی GTA 5 در سال ۲۰۱۵ میلادی برای رایانه‌های شخصی منتشر شده بود.

مطالعه بیشتر:بازی های رایانه ای و مزایا و معایب آن

درباره بازی

واحدهای اصلی GTA Online پول نقد (Cash) و رپیوتیشن پوینت (RP) هستند. پول نقد برای خرید سلاح، لباس و دارایی‌هایی مثل ماشین و خانه در بازی استفاده می‌شوند. در حالی که RP در واقع نمایان‌گر لِوِل بازیکن است. در اوایل بازی بسیاری از دسترسی‌های بازیکن تا رسیدن به یک لول به خصوص باز نیستند.

اگر می خواهید از حمله بازیکن های دیگر به خودتان جلوگیری کنید باید گزینه passive mode   را فعال کنید . این گزینه را با  فشار دادن کلیک M  می توانید پیدا کنید