گیفت کارت های ریزر گلد  Razer Gold که قبلاً با نام ریکستی Rixty Code شناخته میشد به عنوان یک ارز مجازی و مستقل برای گیمرها مورداستفاده قرار می گیرد. با این گیفت کارت ها میتوانید برای خرید بازی ها و محتوی های درون بازی و برنامه ای جهت اضافه کردن شارژ حساب خود استفاده کنید. از آنجایی که بسیاری از کاربران برای افزایش اعتبار و یا شارژ اکانت ریکستی با مشکلاتی رو به رو شده بودند ، شرکت بزرگ RAZER تصمیم به خرید سایت Rixty کرده است که در این صورت با ورود به سایت Rixty مستقیما به سایت Gold.razer.com هدایت می شوید.
در صورتی که شما از قبل دارای اکانت ریکستی بوده اید و اکانت شما دارای موجودی بوده است با ورود به سایت ریکستی و زدن دکمه ی UPGRADE TO RAZER اکانت شما به ریزر تبدیل شده و موجودی قبلی شما به اکانت جدید افزوده می گردد.

برای اطلاع از بازی های تحت پوشش ریزر گلد کلیک کنید .

گیفت کارت ریزر گلد گلوبال که در سایت گیفت کارت giftgame.ir موجود می باشد برای آن دسته از افرادی است که کشور اکانت ها روی Other یا گلوبال تنظیم شده است. اگر جزء این دسته از افراد هستید به راحتی می توانید گیفت کارت ریزر گلد گلوبال Global Razer Gold را خریداری و در اکانت خود شارژ نمایید.
گیفت کارت ریزر گلد گلوبال در اعتبار های ۵ ،‌ ۱۰، ۲۰، ۲۵، ۵۰ و ۱۰۰ دلاری در گیفت گیم موجود است و شما عزیزان می توانید این محصولات را با نازلترین قیمت از سایت ما تهیه کنید .
همچنین در سایت معتبر گیفت گیم گیفت کارت ریزر گلد امریکا هم در اعتبار های ۵ ،‌ ۱۰، ۲۰، ۲۵، ۵۰ و ۱۰۰ دلاری وجود دارد که می توانید با نازیلترین قیمت از ما خرید کنید

آموزش شارژ اکانت RAZER GOLD ریزر گلد

برای شارژ کردن اکانت razer gold خود لازم است مراحل زیر را به ترتیب دنبال کنید و با ما همراه باشید.
ابتدا وارد سایت ریزر گلد شوید . به اکانت خود وارد شوید
( در صورتی که اکانت ریزر گلد ندارید کلیک کنید )
سپس بر روی گزینه GOLD در قسمت بالای صفحه سمت چپ رفته و بر روی گزینه Reload Now کلیک کنید.

صفحه اول ریزر گلد

در بخش Reload Now صفحه را به سمت پایین اسکرول کنید و از لیست Payment Method ، گزینه Razer Gold PIN را انتخاب کنید .

سپس در قسمت مشخص شده کد گیفت کارت ریزر گلد را وارد نمایید.

پس از وارد کردن پین کد دکمه ی Next را کلیک کنید تا عبارت Reload Successful به نشانه ی شارژ شدن حساب کاربری برایتان نمایش داده شود.
اکانت شما با موفقیت شارژ شد.

برای تهیه گیفت کارت  RAZER GOLD می توانید به سایت  giftgame.ir مراجعه و محصول مورد نظر خود را با اطمینان خریداری نمایید و بصورت آنی تحویل بگیرید .