xbox logo xbox game pass ایکس باکس

ایکس باکس (XBOX) چیست ؟

Xbox یک برند بازی ویدیویی مایکروسافت است که شامل سه کنسول بازی ویدیویی ، بازی ها ، خدمات پخش و موارد دیگر می باشد. ایکس باکس در سال ۲۰۰۱ با کنسول اصلی ایکس باکس  به بازار عرضه شد.

سه کنسول با نام تجاری Xbox وجود دارد. اولین کنسول ، کنسول اصلی Xbox ، در ۱۵ نوامبر ۲۰۰۱ در ایالات متحده به بازار آمد. کنسول اصلی ایکس باکس ❎ به فروش ۲۴ میلیون دستگاه در سراسر جهان ادامه داد و حق رای دادن بازی مانند Halo را معرفی کرد. Xbox 360 کنسول دوم مایکروسافت بود و در تاریخ ۲۲ نوامبر ۲۰۰۵ راه اندازی شد. از زمان راه اندازی ، بیش از ۸۳.۷ میلیون کنسول Xbox 360 در سراسر جهان فروخته شده اند. آخرین کنسول ، Xbox One ، در تاریخ ۲۲ نوامبر ۲۰۱۳ به بازار آمد.

 

مایکروسافت Xbox Live را در نوامبر ۲۰۰۲ به عنوان یک سرویس یکپارچه برای پخش کننده بازی ها به صورت آنلاین و با اتصال باند پهن راه اندازی کرد. هم اکنون بیش از ۴۸ میلیون کاربر وجود دارند که از Xbox Live برای بازی چند نفره ایکس باکس استفاده می کنند.

از ویژگی های سرویس Xbox Live می توان به Gamertags ، Gamerscore ، دستاوردها و موارد دیگر اشاره کرد. Gamertag یک نام کاربری برای هر کسی است که از Xbox Live استفاده می کند. Gamertag با حساب مایکروسافت شما در ارتباط است و می تواند تغییر کند اما با هزینه. Gamerscore سیستمی است برای نشان دادن و برجسته کردن امتیازهای دستاوردی که بازیکنان هنگام بازی در کنسول های Xbox و بازیهای مارک Xbox به دست آورده اند.

Xbox Live Gold عضویت در Xbox Live است که شامل چند نفره آنلاین ، بازی های رایگان ، تخفیف های اختصاصی و موارد دیگر می باشد.

Xbox و Xbox Live را می توان در کنسول های Xbox ، ویندوز ۸ و ویندوز ۱۰ مشاهده کرد.

 

XBOX SERIES X + XBOX GAME PASS – بیش از ۱۰۰ بازی ، LED توسط HALO INFINITE

 

Xbox Game Pass اساساً چگونگی بازی افراد را تغییر می دهد. به تمام محدودیت هایی که بازی امروز تحت آن اعمال می شود ، فکر کنید. بازی های شما فقط در دستگاهی که آنها را خریداری کرده اید پخش می شوند و فقط در صورت خرید هر دو بازی مشابه می توانید با دوستان خود بازی کنید. و هر بازی برای دسترسی به کلیه مطالب به یک سرمایه گذاری بزرگ جلو یا سرمایه گذاری حتی بزرگتر در خط نیاز دارد. Xbox Game Pass همه چیز را تغییر می دهد. یک قیمت پایین ، یک کتابخانه مشترک از بهترین بازی ها در تمام دستگاه های شما و دوستانتان در همان برنامه برای لذت بردن.

بیش از ۱۰ میلیون عضو به Xbox Game Pass در Xbox و PC پیوسته اند. همه عناوین استودیوی Xbox Game Studios در همان روز عرضه ای به Xbox Game Pass راه اندازی می شوند ، بنابراین تصمیم می گیرید که آیا هر بازی را بطور جداگانه خریداری کنید یا همه آنها را در روز راه اندازی در Xbox Game Pass بازی کنید. حق رای دادن به Xbox Game Studios که به بازی Game Pass day راه اندازی می شود یکی از نسخه های Halo ، Forza ، Age of Empires ، Gears of War ، Minecraft ، Hellblade ، The Outer Worlds ، Psychonauts ، Microsoft Flight Simulator ، State of Decay ، Wasteland و Sea of سارقان – و بازیهای جدید بیشتری در مراحل اولیه توسعه. بنابراین ، وقتی Halo Infinite راه اندازی شد ، شما و دوستانتان تصمیم می گیرید که بازی را بخرید یا آن را در Xbox Game Pass بازی کنید.

شما می توانید با خرید گیفت کارت ایکس باکس و خدمات دیگر این مجموعه از سایت گیفت گیم نهایت لذت را در بازی های ویدیویی تجربه کنید