ایکس‌ باکس‌ لایو

ایکس‌ باکس‌ لایو امروزه یک بخش جداناپذیر از بخش سرگرمی زندگی‌مان شده است. چه طرفدار فیلم و سریال باشیم چه اهل بازی‌های ویدئویی، بالاخره بعد از یک دوره زمانی ضرورت داشتن یک اکانت اشتراکی را حس خواهیم کرد. ایکس‌ باکس‌ لایو گلد سرویس اشتراکی کنسول ایکس باکس است که برای مشترکین این سرویس خدماتی مثل اجازه تجربه آنلاین بازی‌ها، دسترسی به چند بازی رایگان هر ماه، تخفیف در فروشگاه و چندین خدمات دیگر را فراهم می‌کند. در ادامه تمامی نکات این  سرویس را به ‌صورت مفصل توضیح خواهم داد.

 Xbox Live

Xbox Live یا به اختصار  XBL  یک خدمت آنلاین برای Xbox One می باشد ، بلیط شما برای استفاده از سرگرمی های مهیج در جهان می باشد. با استفاده از Xbox Live شما می توانید داغ ترین بازی ها، فیلم های HD، نمایش های تلویزیونی، رویدادهای زنده، موسیقی و مهم تر از آن اپلیکیشن های مهم را استفاده کنید.

مزیت های ایکس‌ باکس‌ لایو

چطور کنسول XBOX رو به XBOX live   متصل کنم؟

شما می تونید کنسول خود را بهXbox Live به دو صورت با سیم و بدون سیم متصل کنید.

اتصال با سیم، سریعترین و قابل اطمینان ترین اتصال بهXbox Live می باشد. برای اتصال با سیم، شما به یک کابل شبکه برای اتصال کنسول به روتر یا مودم احتیاج دارید.

ارتباط شبکه ای بدون سیم به شما اجازه می دهد کنسول Xbox One را بدون کابل شبکه متصل فرمائید. به علت پایین بودن سرعت اینترنت  ۳G  و ۴G، استفاده از اینترنت گوشی های موبایل بدین منظور استفاده نکنید .

و حالا نوبت ایکس باکس لایو گلد است :

Xbox Liveشبکه‌ی اینترنتی تمامی سرویس‌های بازیِ مایکروسافت محسوب می‌شود. ایکس باکس لایو گلد نیز یکی از این اشتراک‌ها است مختص به کنسول‌های Xbox 360 و Xbox One است. این سرویس امکاناتی چون تجربه‌ی آنلاین بازی‌ها، دریافت بازی‌های رایگان و تخفیف را برای مشترکین فراهم ساخته است. این اشتراک برای هر دو کنسول ایکس باکس ۳۶۰ و ایکس باکس وان هم‌اکنون در دسترس است.

مایکروسافت هر ماه برای مشترکین ایکس باکس لایو گلد ۴ بازی به صورت رایگان قرار می دهد . ۲ بازی برای ایکس باکس ۳۶۰ و دو بازی برای ایکس باکس وان . اگر این بازی ها را از ایکس باکس لایو گلد انجام دهید ، باید آن را به اکانت ایکس باکس خود منتقل کنید ( اضافه کنید ) . در غیر این صورت از امکان استفاده دائم آن برای اکانت خود محروم خواهید شد !

چگونه ایکس باکس لایو گلد را خریداری کنیم ؟!

یکی از مهم‌ترین نکات برای خرید ایکس باکس لایو گلد قیمت اشتراک‌های آن است. هرچقدر هم یک اشتراک امکانات خوبی داشته باشد، اگر قیمت آن مناسب نباشد، قطعاً ارزش خریدن را ندارد. اما در خصوص ایکس باکس لایو گلد قیمت‌ها مناسب هستند. باید با روشی که بازی می‌کنید این اشتراک رو خریداری کنید.

این اشتراک با قیمت ۱۰ دلار یک ماه، ۲۵ دلار سه ماه و ۶۰ دلار برای یک سال است. حالا اگر شما اکثر اوقات با دوستان به‌صورت آنلاین بازی می‌کنید، بسته‌ی یک ساله که ۶۰ دلار است –۵ دلار در ماه- بهترین گزینه است. اگر قیمت آن برایتان مناسب نیست، می‌توانید از بسته‌ی سه ماهه که ۲۵ دلار قیمت دارد -۸.۳۳ دلار در ماه- استفاده کنید. ولی اگر می‌خواهید بخش آنلاین یک بازی جدید را صرفاً تجربه کنید و چند روزی با دوستان بازی کنید، بسته یک‌ماهه با قیمت ۱۰ دلار بهترین گزینه است.

اما اگر علاقه‌ی به بازی آنلاین ندارید و ترجیح می‌دهید بازی‌های بیشتر را به‌صورت آفلاین بازی کنید بازهم خرید این اشتراک گزینه‌ی مناسبی برایتان خواهد بود. ازآنجایی‌که هرماه حداقل ۲ بازی را می‌توانید به‌صورت رایگان تجربه کنید خرید این اشتراک واقعاً گزینه‌ی خوبی است. اگر به بازی‌های آفلاین علاقه‌ی بیشتری دارید پیشنهاد می‌کنم بسته‌ی یک‌ساله که ۶۰ دلار قیمت دارد را خریداری کنید.

این گیفت هارا می توانید با فوق العاده ترین قیمت از سایت معتبر گیفت گیم خریداری کنید و از تجربه بازی با کنسول خود لذت  ببرید

بیشتر : نتفلیکس چیست